„Grigalaukio dominija“ pavadintas gyvenamųjų butų projektas – tai du 4 aukštų pastatai, įkurti atokiai nuo judrių gatvių, su uždaru, erdviu kiemu bei aktyviomis laisvalaikio bei poilsio zonomis vaikams ir suaugusiems. Dviejuose A energinę klasę atitinkančiuose keturių aukštų pastatuose bus įrengta 70 butų.

V-ajme projekto „Karaliaučiaus slėnis“ etape projektuojami 3 mažaaukščiai kotedžų pastatai, architektūriškai analogiški III-iajam „Karaliaučiaus slėnio“ etapui. Numatomas naudingas plotas - 1728 m2. Visi projektuojami pastatai išsiskirs A+ energine klase ir bus aprūpinti geoterminiu šildymu.
IV-ąjį projekto „Karaliaučiaus slėnis“ etapą sudarys penki A energinės klasės keturaukščiai daugiabučiai.
Atsižvelgiant į sėkmingus pirmuosius projekto „Karaliaučiaus slėnis“ etapus, „Omberg Group“ kartu su partneriais pratęsė kvartalo vystymą ir naujai įsigytame 2,82 ha ploto sklype įgyvendino III-iąjį kvartalo etapą.
„Karaliaučiaus slėnis“ – 2015 m. pradžioje su partneriais 1,5 ha teritorijoje pradėtas plėtoti projektas. I-ąjį ir II-ąjį etapus sudaro 52 kotedžų kvartalas, įsikūręs gamtos apsuptyje Vilniuje, Pilaitės rajone, šalia Karaliaučiaus gatvės, netoli Gilužio ežero. Čia puikiai išvystyta socialinė ir inžinerinė infrastruktūra.
 
,,Omberg Group" plėtoja administracinės, gamybinės ir sandėliavimo paskirties kompleksą Kauno raj., strategiškai patogioje vietoje prie A5 magistralinio plento Kaunas-Marijampolė. Daugiau kaip 5000 m2 plote įsikurs įmonės, kurios plėtos administracinės ir komercinės paskirties veiklą.
„MM investicinės grupės” sėkmingai įgyvendintas projektas „Italų namai” - išskirtinėje vietoje, ieškantiems namų jaukiam gyvenimui.
Naujų namų kvartalas įrengtas Vilniaus Kalnėnų rajone ir puikiai tinka vertinantiems draugišką kaimynystę bei patogumą.
Kartu su partneriais įgyvendinamas projektas „Vivulskio butai“ tapo puikia investicija tiems, kurie nori gyventi miesto centre ir mėgautis visais jo privalumais.
Strategiškai patogi vieta: vos per kelias minutes pėsčiomis pasieksite netoliese esančius objektus - darželius, mokyklas, prekybos centrus, Vilniaus rotušės aikštę, Vingio parką ar Gedimino prospekte įsikūrusias susibūrimo vietas
,,Omberg Group" kartu su partneriais plėtoja sandėliavimo, administracinio centro projektą. Šiuo metu atliekami projektavimo darbai. Centras įsikurs Sankt Peterburge, Rusijoje, aplinkkelyje KAD (rusiškas trumpinys – КАД). 

„Namai Pavilnyje“ kartu su partneriais 2013 m. baigtas įgyvendinti projektas. Tai pirmieji kotedžai Lietuvoje atitinkantys A+ energinės klasės reikalavimus.

Namų architektūra kurta pagal pasyvaus namo principus: visi pagrindiniai langai orientuoti tik į saulėtas puses, lauko sienos ir stogai projektuoti taip, kad kuo mažiau buto ploto sietųsi su išore ir būtų kuo mažiau išorinių sienų. Tokiu principu - maksimaliai išsaugoma šiluma. 

Partneriai