Rinkis būstą

Ieškote svajonių namų? Rinkitės iš visų Omberg butų bei kotedžų projektų. Sėkmingus mūsų namus jau įvertino beveik 600 laimingų šeimų.

Išvalyti filtrą
Spec. pasiūlymas
Projektas
Vieta
Aukštas
Kambariai
Plotas, m2

OMBERG vystomi projektai išsiskiria A bei A+ energinio naudingumo klasėmis, „viskas įskaičiuota“ koncepcija, išskirtine architektūra, išpuoselėta gamta bei erdviomis laisvalaikio zonomis visai šeimai.

Kontaktai

UAB „OMBERG“

Žinutė buvo sėkmingai išsiųsta
Grįžti
Sužinokite daugiau

Blogai užpildytas laukelis

Blogai užpildytas laukelis

Blogai užpildytas laukelis
Atvirų durų diena Grigalaukio Dominijoje!
Kviečiame apsilankyti Grigalaukio Dominijoje Lapkričio 17 dieną ir išsirinkti savo namus jau dabar! Kiek kambarių perki, tiek tūkstančių eurų nuolaidą turi! Registuokitės į atvirų durų dieną!Jūsų žinutė išsiųsta. Su Jumis bus susisiekta per vieną darbo dieną.
Pirma pradinio įnašo įmoka tik 500€!
Omberg butą įsigykite lengvesnėmis sąlygomis! Teikiame galimybę skaidyti pradinį įnašą dalimis, o pirma įmoka TIK 500€! Sužinokite daugiau.Jūsų žinutė išsiųsta. Su Jumis bus susisiekta per vieną darbo dieną.
NUOLAIDA butams net iki 2000€!
Taikome NUOLAIDĄ BUTAMS net iki 2000€ projektuose „Bajorų Lajos“ ir „Viršuliškių stogai“. Paskubėkite ir pirmieji išsirinkite savo namus SU NUOLAIDA! Teiraukitės kainų ir daugiau informacijos.Jūsų žinutė išsiųsta. Su Jumis bus susisiekta per vieną darbo dieną.
Pasimatuokite demo butą!
Stilistė Viktorija Šaulytė jau pasimatavo Grigalaukio Dominijos demonstracinį butą ir jo erdvią spintą. Kviečiame Jus išbandyti iki šakučių įrengtą pirmająjį Lietuvoje demonstracinį butą ir išsirinkti savąjį dar šiemet!Jūsų žinutė išsiųsta. Su Jumis bus susisiekta per vieną darbo dieną.
NUOLAIDOS butams Grigalaukio Dominijoje NET IKI 4 000 Eur!!!
Šventėms artėjant butai Grigalaukio Dominijoje NET IKI 4 000 Eur pigiau! Išsirinkite savo svajonių namus dar šiemet! Susisiekite dėl detalesnės informacijos.Jūsų žinutė išsiųsta. Su Jumis bus susisiekta per vieną darbo dieną.