Protingas investavimas

Investuoti į nekilnojamąjį turtą - saugi ir laiko patikrinta praktika, kuri išlaiko Jūsų turto vertę ir generuoja patrauklią grąžą.

Investavimas į nekilnojamąjį turtą

Investuojant yra svarbu pasirinkti tokį turtą, kuris visada išlaikys savo likvidumą ir investicinė grąža patenkins Jūsų lūkesčius. Investicija į nekilnojamąjį turtą yra dažna praktika, atspari infliacijai, generuojanti pastovias pajamas ir padedanti išsaugoti santaupas.

UAB "Omberg" vystomi gyvenamųjų patalpų projektai pasižymi aukšta statybos kokybe, A+ energine klase, išskirtinėmis laisvalaikio erdvėmis bei patraukliomis gyvenimui lokacijomis skirtingoms tikslinėms auditorijoms. Tokio pobūdžio būstai yra tvari investicija, kuri išlaikys savo vertę dešimtmečius.

Populiariausia nekilnojamo turto investavimo forma, generuojanti stabilias pajamas, yra gyvenamųjų patalpų nuoma, kuri suteikia 6-7% grąžą. Kita dažnai praktikuojama nekilnojamo turto investicija yra būsto perpardavimas, generuojantis net iki 10% grąžą.

Investuotojų tipas - NT nuoma

daugiau

Investuotojų tipas - NT nuoma

Augant nuomos paklausai Vilniuje, investuotojai garantuotai kiekvieną mėnesį gauna pastovias pajamas - nuompinigius. Turintiems daugiau nei vieną įsigytą būstą nuomai, tokios įplaukos gali būti pagrindinė verslo veikla.

Investuotojų tipas - NT perpardavimas

daugiau

Investuotojų tipas - NT perpardavimas

Investuotojai, kurie įsigyja būstą ketindami perparduoti, jį įrengia ir paruošia naujo pirkėjo patogumui. Toks investavimo būdas gali sėkmingai ir greitai auginti investicijų portfelį.

Kontaktai

OMBERG

Administracija
Gynėjų g. 16,
LT-01109 Vilnius
Mob. +370 648 03933
El.p.: info@omberg.lt

Edita Gudauskienė

Pardavimų ir klientų patirčių vadovė

+370 6784 7737

edita@omberg.lt

Nepavykus užpildyti kontaktų formos, susisiekite su mumis tel. nr.

+370 682 11050