Klientų garantinis aptarnavimas

Omberg veikiantis klientų garantinio aptarnavimo skyrius rūpinasi, kad geros Jūsų patirtys būtų užtikrintos ir po būsto įsigijimo.

Gera kliento patirtis

Atsakingai žiūrime ne tik į statomų namų kokybę, bet ir į kliento patirtį. Tikime, jog garantijų suteikimas įsigijus būstą, naujakuriams leis jaustis užtikrintai bei saugiai. Jau 26 metus klientų aptarnavimo srityje dirbantis specialistas rūpinasi, kad įsigijus būstą turėtumėte, kur kreiptis. Vadovaudamiesi Lietuvos Respublikos statybų įstatymu garantinius statinio defektus įsipareigojame taisyti 5 metus, vamzdynų, konstrukcijų ar kitus paslėptų statinio elementų defektus – 10 metų. Jei kilo klausimų - kreipkitės! Sureaguosime per 1 darbo dieną.

D.U.K.

Kontaktai

OMBERG

Administracija
Gynėjų g. 16,
LT-01109 Vilnius
Mob. +370 648 03933
El. paštas: info@omberg.lt

Į Jums rūpimus klausimus padės atsakyti

Arūnas Kubilius

Garantinių paslaugų skyriaus vadovas
+370 676 50839
kokybe@omberg.lt

Apsigyvenk jau RYTOJ!
Parduodame 1,5 kambario, 37kv.m. iki šakučių įrengtą butą su erdviu balkonu! Kviečiame sužinoti daugiau apie Omberg įrengtus namus skiltyje demo butas. Teiraukitės dėl pasiūlymo ir buto kainos!

Jūsų žinutė išsiųsta. Su Jumis bus susisiekta per vieną darbo dieną.
LIKO PASKUTINIS KOTEDŽAS
Įsikurkite jau dabar! Jau pastatytoje Gilužio Slėnio gyvenvietėje liko paskutinis kotedžas! Teiraukitės daugiau informacijos ir kainos.

Jūsų žinutė išsiųsta. Su Jumis bus susisiekta per vieną darbo dieną.
Pirma pradinio įnašo įmoka tik 500 €!
Omberg butą įsigykite lengvesnėmis sąlygomis! Teikiame galimybę skaidyti pradinį įnašą dalimis, o pirma įmoka TIK 500€! Sužinokite daugiau.

Jūsų žinutė išsiųsta. Su Jumis bus susisiekta per vieną darbo dieną.