Klientų garantinis aptarnavimas

Omberg veikiantis klientų garantinio aptarnavimo skyrius rūpinasi, kad geros Jūsų patirtys būtų užtikrintos ir po būsto įsigijimo.

Gera kliento patirtis

Atsakingai žiūrime ne tik į statomų namų kokybę, bet ir į kliento patirtį. Tikime, jog garantijų suteikimas įsigijus būstą, naujakuriams leis jaustis užtikrintai bei saugiai. Jau 26 metus klientų aptarnavimo srityje dirbantis specialistas rūpinasi, kad įsigijus būstą turėtumėte, kur kreiptis. Vadovaudamiesi Lietuvos Respublikos statybų įstatymu garantinius statinio defektus įsipareigojame taisyti 5 metus, vamzdynų, konstrukcijų ar kitus paslėptų statinio elementų defektus – 10 metų. Jei kilo klausimų - kreipkitės! Sureaguosime per 1 darbo dieną.

Kontaktai

OMBERG

Administracija
Gynėjų g. 16,
LT-01109 Vilnius
Mob. +370 648 03933
El. paštas: info@omberg.lt

Į Jums rūpimus klausimus padės atsakyti

Arūnas Kubilius

Garantinių paslaugų skyriaus vadovas
+370 676 50839
kokybe@omberg.lt

Pradinio įnašo išskaidymo galimybė net 14 mėn.
Pradinio įnašo įmoka tik 2 000 Eur. O likusią įmokos dalį skaidykite dalimis net 14 mėn. Susisiekite ir pirmieji sužinokite apie naujus butus.Jūsų žinutė išsiųsta. Su Jumis bus susisiekta per vieną darbo dieną.
Pirma pradinio įnašo įmoka tik 500 Eur!
Naujas butų projektas Viršuliškėse JAU GREITAI su pradinio įnašo išskaidymo galimybe NET 14 mėnesių! Teiraukitės kainų ir daugiau informacijos!Jūsų žinutė išsiųsta. Su Jumis bus susisiekta per vieną darbo dieną.