Klientų garantinis aptarnavimas

Omberg veikiantis klientų garantinio aptarnavimo skyrius rūpinasi, kad geros Jūsų patirtys būtų užtikrintos ir po būsto įsigijimo.

Gera kliento patirtis

Atsakingai žiūrime ne tik į statomų namų kokybę, bet ir į kliento patirtį. Tikime, jog garantijų suteikimas įsigijus būstą, naujakuriams leis jaustis užtikrintai bei saugiai. Jau 26 metus klientų aptarnavimo srityje dirbantis specialistas rūpinasi, kad įsigijus būstą turėtumėte, kur kreiptis. Vadovaudamiesi Lietuvos Respublikos statybų įstatymu garantinius statinio defektus įsipareigojame taisyti 5 metus, vamzdynų, konstrukcijų ar kitus paslėptų statinio elementų defektus – 10 metų. Jei kilo klausimų - kreipkitės! Sureaguosime per 1 darbo dieną.

D.U.K.

Kontaktai

OMBERG

Administracija
Gynėjų g. 16,
LT-01109 Vilnius
Mob. +370 648 03933
El. paštas: info@omberg.lt

Į Jums rūpimus klausimus padės atsakyti

Arūnas Kubilius

Garantinių paslaugų skyriaus vadovas
+370 676 50839
kokybe@omberg.lt

ATVIRŲ DURŲ DIENA
Sausio 26 d. atvirų durų diena Grigalaukio Dominijoje! NUOLAIDOS net iki 3000€ ! Registracija būtina.Jūsų žinutė išsiųsta. Su Jumis bus susisiekta per vieną darbo dieną.
Pirma pradinio įnašo įmoka tik 500€!
Omberg butą įsigykite lengvesnėmis sąlygomis! Teikiame galimybę skaidyti pradinį įnašą dalimis, o pirma įmoka TIK 500€! Sužinokite daugiau.Jūsų žinutė išsiųsta. Su Jumis bus susisiekta per vieną darbo dieną.
Pasimatuokite demo butą!
Stilistė Viktorija Šaulytė jau pasimatavo Grigalaukio Dominijos demonstracinį butą ir jo erdvią spintą. Kviečiame Jus išbandyti iki šakučių įrengtą pirmająjį Lietuvoje demonstracinį butą ir išsirinkti savąjį dar šiemet!Jūsų žinutė išsiųsta. Su Jumis bus susisiekta per vieną darbo dieną.