NT plėtros įmonių grupė „Omberg“ gyventojams atiduoda projekto „Bajorų lajos“ 2 etapo butų raktus

Nekilnojamojo turto (NT) plėtros bendrovės „Omberg“ projekto „Bajorų lajos“ 2 etape, pradėtame statyti 2020 m. ketvirtą ketvirtį, pasiektas 85 proc. baigtumas. Iš viso projektą sudarys trys etapai, į jį investuota 21 mln. eurų.

„Labai džiaugiamės, kai projektas pasiekia tą etapą, kada jau galime pakviesti klientus pasirašyti notarines pirkimo-pardavimo sutartis bei atiduoti jiems jų būsto raktus. Būtent tai indikuoja 85 procentų projekto baigtumas. Taip ir simboliškai, ir praktiškai pažymimas svarbus projekto vystymo etapas“, – pasakoja Edita Gudauskienė, NT plėtros bendrovių „Omberg“ pardavimų ir klientų patirčių vadovė.

„Bajorų lajos“ 2-ame etape išplėtoti trys 5–6 ir 7–9 aukštų daugiabučiai su 147 A+ energinės klasės butais. 1-ame etape, kurio statybos baigtos šių metų pirmą ketvirtį, išplėtoti 122 butai.

Bendrovė planuoja pastatyti dar 3-ią projekto etapą. Iš viso projekte numatyti septyni daugiabučiai, kuriuose bendrai planuojama išplėtoti 361 butą – šiuo metu jie visi jau yra parduoti arba rezervuoti. „Bajorų lajos“ taip pat yra geriausiai parduodamas bendrovės plėtojamas projektas šiais metais.

„Bendraudami su naujo būsto ieškančiais klientais pastebime, kad šio projekto butus renkasi gyventojai, norintys erdvės, galimybės pabėgti nuo miesto triukšmo ir kokybiškai pasiilsėti. Šie klientai vertina „Bajorų lajų“ uždarumą, galimybę leisti laiką gamtoje ne tik šalia esančiame draustinyje, bet ir paties projekto teritorijoje esančiame parke“, – pažymi E. Gudauskienė.

„Bajorų lajos“ yra įsikūrusios Bajorų kelyje Vilniuje. Aplinkui gerai išvystyta viešojo transporto infrastruktūra, netoliese yra Geležinio Vilko gatvė, užtikrinanti patogų susisiekimą su kitais miesto rajonais. Šalia projekto – 300ha dydžio Vanaginės geomorfologinis draustinis, Verkių regioninis parkas.

„Esminė projekto vizija – suteikti gamtos prieglobstį miestiečiams, padėti jos apsuptyje užaugti jaunų šeimų vaikams. Projektu taip pat siekiama skatinti gamtai draugišką dalijimosi ekonomiką, bendruomeniškumą. Dėl šios priežasties naujakuriams bus parūpintas bendrai naudojamas laisvalaikio inventorius“, – sako „Omberg“ atstovė.

Kontaktai

OMBERG

Administracija
Gynėjų g. 16,
LT-01109 Vilnius
Mob. +370 648 03933
El.p.: info@omberg.lt

Jūsų svajonių namus rasti padės

Olga Sočneva

Pardavimų projektų vadovė

+370 682 11050

olga.s@omberg.lt

Ieva Naščišonienė

Pardavimų projektų vadovė

+370 682 11050

ieva.nascisoniene@omberg.lt

Almantas Asipavičius

Pardavimų projektų vadovas

+370 682 11050

almantas.asipavicius@omberg.lt

Viktorija Losikovaitė

Pardavimų projektų vadovė

+370 682 11050

viktorija.l@omberg.lt

Nepavykus užpildyti kontaktų formos, susisiekite su mumis tel. nr.

+370 682 11050