Išsirinkite namus

„Synergy Finance“ įmonė anksčiau termino išpirko „Grigalaukio dominijos“ finansavimo obligacijas

Šiaurės Europos investicinis fondas (ŠEIF), investuojantis į nekilnojamojo turto (NT) objektus, sėkmingai išpirko 2,5 mln. eurų vertės obligacijų emisiją. Daugiau nei 40 investuotojų anksčiau numatyto termino gavo investuotą sumą ir sukauptas palūkanas. Tai pavyko pasiekti dėl pasiteisinusių fondo investicijų į NT plėtros bendrovės „Omberg“ vystomą daugiabučių projektą „Grigalaukio dominija“.

 

2,5 mln. eurų vertės ŠEIF obligacijos buvo išplatintos 2019 m. gruodį  ir 2020 m. kovą. Pusės sumos pajamingumas siekė 10 proc., tačiau sulaukus itin didelio susidomėjimo, antroji dalis buvo išplatinta už 8 proc. pajamingumą. Surinkta suma buvo investuota į sostinės Pašilaičių mikrorajone esantį „Grigalaukio dominijos“ ketvirtąjį etapą, kurį plėtoja „Omberg“.

Pirminis obligacijų išpirkimo terminas buvo numatytas 2021 m. sausį, tačiau sėkmingai įgyvendinus „Grigalaukio dominijos“ projektą, fondas su investuotojais nutarė atsiskaityti anksčiau.

„Galimybę pandemijos akivaizdoje anksčiau numatyto laiko išpirkti obligacijas ir išmokėti investuotojams palūkanas lėmė keli dalykai. Tai atsakingas finansų planavimas jaučiant didelę atsakomybę už investuotojų patikėtas lėšas, profesionali komanda, gebanti net karantino metu suvaldyti didelius projektus, ir „Grigalaukio dominijos“ projekto populiarumas gyvenamojo būsto NT rinkoje“, – teigia Antanas Žygas, ŠEIF investicinio komiteto narys.

Pasak A. Žygo, fondo patirtis rodo, kad perspektyviu NT turtu dengtos obligacijos turi daug potencialo Lietuvos rinkoje.

„Investuotojai tokiu būdu gauna daugiau galimybių gauti grąžos iš NT, o plėtotojai – diversifikuoti savo investicinių šaltinių ratą. Tad ateityje toliau naudosimės obligacijų platinimo galimybėmis finansuojant NT projektus“, – sako A. Žygas.

ŠEIF platintų obligacijų investicijų objektas „Grigalaukio dominija“ yra geriausiai parduodamas A+ energinės klasės butų projektas Pašilaičiuose ir tarp populiariausių naujos statybos gyvenamųjų namų projektų Lietuvoje, rodo NT rinkos duomenų bendrovės „Remintel“ duomenys.

„Šiandien Vilniuje vyrauja paklausa būstams tokiuose projektuose, kurie siūlo gyventojams ne tik butus, bet ir bendras aktyvaus ir pasyvaus poilsio erdves. Klientai taip pat siekia gyventi gerai išplėtotuose rajonuose netoli gamtos, turėti privačias terasas. Be to, jaunos šeimos nori šiuos poreikius patenkinti už prieinamą kainą. „Grigalaukio dominija“ atitinka visus išvardytus šiuolaikinių pirkėjų lūkesčius, tai lėmė projekto likvidumą ir greitą investicijų atsipirkimą investuotojams“, – sako Dalia Andrulionienė, „Omberg“ vykdomoji direktorė.

Ketvirtajame „Grigalaukio dominijos“ projekto etape pastatyta 150 A+ energinės klasės butų, iš kurių šiuo metu daugiau nei 80 proc. jau rezervuota. Statybos prasidėjo 2019 m. gale, o pabaigtos – 2020 m. trečiąjį ketvirtį. Obligacijomis finansuojama 32 proc. viso projekto, kita dalis dengiama ŠEIF lėšomis. Iš viso į ketvirtąjį etapą buvo investuota 8 mln. eurų.

Kontaktai

OMBERG

Administracija
Gynėjų g. 16,
LT-01109 Vilnius
Mob. +370 648 03933
El. paštas: info@omberg.lt

Jūsų svajonių namus rasti padės

Vytautė Autukė

Pardavimų projektų vadovė

+370 682 11050

vytaute@omberg.lt

Ilona Kurpytė

Pardavimų projektų vadovė

+370 682 11050

ilona@omberg.lt

Olga Sočneva

Pardavimų projektų vadovė

+370 682 11050

olga.s@omberg.lt

Viktorija Losikovaitė

Pardavimų projektų vadovė

+370 682 11050

viktorija.l@omberg.lt

DIRBAME SAUGIAI

Dirbame įprastu grafiku. Atsakome į visus Jūsų skambučius ir užklausas. Pirminę informaciją suteikiame nuotoliniu būdu.

Gyvi susitikimai dėl butų apžiūros vyksta lauke. Projekto vaizdinę medžiagą pateikiame planšetiniame kompiuteryje.

Susitikimo metu laikomės visų saugumo priemonių: dezinfekuojame rankas, dėvime vienkartines pirštines bei veido kaukes.

+370


Jūsų žinutė išsiųsta. Su Jumis bus susisiekta per vieną darbo dieną.
DOVANOJAME!

Rūpindamiesi savo klientų gerove, kartu su draudimo bendrove GJENSIDIGE sukūrėme unikalų produktą išskirtinai tik mūsų klientams – „Ramus kreditas“. Skaityti daugiau >

+370


Jūsų žinutė išsiųsta. Su Jumis bus susisiekta per vieną darbo dieną.
Įsigykite butus su pilna apdaila!

Liko vos keli butai SU PILNA APDAILA „Grigalaukio Dominijoje“. Įsigykite namus ir įsikelkite JAU RYTOJ! Susisiekite dėl butų kainų ir daugiau informacijos!

+370


Jūsų žinutė išsiųsta. Su Jumis bus susisiekta per vieną darbo dieną.

Nepavykus užpildyti kontaktų formos, susisiekite su mumis tel. nr.

+370 682 11050